Surowiec do wszystkiego

W erze szkła, aluminium i krzemu można by odnieść wrażenie, że drewno jest passé. Nic bardziej mylnego! Gdziekolwiek się znajdziemy, na pewno wokół nas będzie wiele przedmiotów, które nie powstałyby bez użycia drewna.

Skąd się bierze drewno

Zaspokojenie naszego zapotrzebowania na drewno i zapewnienie trwałości lasów nie są sprzecznymi interesami. Drewno w Polsce jest naturalnym bogactwem, które jest całkowicie odnawialne.

Zasady sprzedaży

Zasady sprzedaży drewna określane są zarządzeniem dyrektora generalnego Lasów Państwowych.

Polski przebój

Polskie produkty powstałe z użyciem drewna – meble, stolarka okienna i drzwiowa, jachty czy papier i opakowania – to prawdziwe przeboje rynkowe.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

SADZIMY DLA KLIMATU

SADZIMY DLA KLIMATU

SADZIMY DLA KLIMATU

Pod takim hasłem w ramach obchodów 50-lecia Światowego Dnia Ziemi chcemy zachęcić Państwa do posadzenia drzew przy swoich domach, ogródkach i działkach. Wychodząc na przeciw Nadleśnictwo Warcino przygotowało 100 szt. sadzonek rodzimych gatunków drzew. Sadzonki drzew, wydawane bedą w godz. od 10.00 -14.00 lub do wyczerpania zapasów przy siedzibie Nadleśnictwa Warcino. Przy odbiorze sadzonek prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Zachowajmy odległość i odpowiednią ilość osób przy punkcie odbioru.

Akcję sadzenia drzew zainicjował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.